“MUTLULUĞUNUZUN UNUTULMAZ KARELERİ”

Yavrunuzun Erkekliğe ilk adımında da kusursuz sünnet organizasyonumuz ve rahat mekanımızla Zettina Düğün Salonu olarak yanınızdayız.

Sizlerin isteği ile her türlü sünnet organizasyonlarınızı, kusursuz hale getirebilmek için hazırlanmış salonumuzda, “kusursuz hizmet” felsefesi ile mutluluğunuzu arttırmak en önde gelen görevlerimizden biridir.

Bir çok kişinin tercihi olan Zettina Düğün Salonu, güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşmalarını ve araçlarını park edebilmeleri için özel otopark alanı sağlamaktadır.

800 kişiye ev sahipliği yapabilecek kapasitesi , otomatik jeneratörlü, merkezi sistem klimalı, özenli dekorasyonu, özel dizayn edilmiş ışık sistemi ve kendine özel otoparkı ile düğün salonumuz hayatınızdaki en özel günü olan düğün geceleriniz için uygundur. Zettina Düğün Salonu, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Hepsinden önemlisi konuklarımızın memnuniyeti amaç edinen ve her şekilde sınırsız hizmet anlayışı taşıyan firma politikamızdır.

 

Bu site iPerformans.com tarafından hazırlanmıştır.