Salon Zettina / Salonumuz Hakkında Salon Zettina / Düğün Salonumuz Hakkında Salon Zettina / Nişan Salonumuz Hakkında Salon Zettina / Sünnet Salonumuz Hakkında

Zettina Düğün Salonu 1.200 kişiye ev sahipliği yapabilecek kapasitesi, otomatik jeneratörlü, merkezi sistem klimalı, özenli dekorasyonu, özel dizayn edilmiş ışık sistemi ve kendine özel otoparkı ile salonumuz tüm seminer, konferans, dernek, düğün, nişan, sünnet ve kına geceleriniz için uygundur.

"Mutluluğunuzun unutulmaz kareleri"

Bir çok kişinin tercihi olan Zettina Düğün Salonu, güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.

Zettina Düğün Salonu, evlenecek çiftlerin hayatlarındaki en güzel günlerini rüya gibi geçirmelerini sağlamak için 1.200 kişilik salonu ve profesyonel kadrosu ile hizmet veriyor. Unutamayacağınız bir nişan istiyorsanız, sizi en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlamak isteriz.

Yavrunuzun Erkekliğe ilk adımında da kusursuz sünnet organizasyonumuz ve rahat mekanımızla Zettina Düğün Salonu olarak yanınızdayız.
Zettina Düğün Salonu aynı anda 1.200 kişiye ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahiptir. Siz arkanıza yaslanın ve eğlenmenize bakın, biz sizin için gerekli tüm tedbirleri aldık.

Designed by IDS